WEDSTRIJDKARATE
De wedstrijdkarateka heeft de mogelijkheid om aan de wedstrijden van de NSKO deel te nemen, maar men kan ook deelnemen aan wedstrijden van andere vechtsportbonden om een "allround" wedstrijd karateka te worden. 

Dat de karateka's sinds de oprichting van de vereniging in september 1992 de nodige suksessen hebben geboekt, kunt u lezen in de onderstaande wedstrijdstaat.

(Shin)Kyokushin karate werd in 1961 in Nederland geintroduceerd en staat bekend als "the strongest karate in the world" vanwege het "full-contact wedstrijdvechten"

 
Jeugd/junioren t/m 17 jaar (NKKO/WKA/IKKC/WKC/NSKO)
Friesland championship 1e plaats Kasper Hanewacker, Alisha Veenstra (2 voudig Fries kampioene), 
Pieter Jongstra, Bronnie Bouma(2x), Jonathan Poelstra (2x), Hylco Douwes, Sietse Hoogeveen, Loes de Vries, Suzan de Vries, Jelmer Kruisinga en Robin Kramer, Ashwin Boonstra, Jerryn Jagersma 2x , Ricardo Compeer
Northern Dutch championship 1e plaats Julian Mikolajczyk 2x, Jerryn Jagersma 5x, Lisette Berg, Ate Willem de Boer, Joost v/d Berg, Jan tjip Douwstra, René Veenstra, Erwin Radstok, Jonathan Poelstra , Kasper Hanewacker, Suzan de Vries, Chris Bakker, Nanne v/d Vlugt, Iskander Al-Saraifi, Robin Kramer 2x,Nassir Abdi, Pieter Nicolai, Jan Nicolai
  2e plaats Anne Ruurd Hoogeveen, Hylco Douwes, Dennis Kamminga, Bronnie Bouma(2x), Roy Stenekes, Jonathan Poelstra, Chris Bakker, Iskander Al Saraifi, René Veenstra 2x, Joyce de Haan, Steven Meijer & Suzan de Vries, Loes de Vries 2x, Aaron Wijma, Nicky Hoekstra, Lisette Berg, Akram El Ouarzazi (2x), Julian Mikolajczyk, Liene Jonker, Daniël Ociepa, Liene Jonkeren, Jeroen Schoenmakers, Tomas van Gelderen, Rixt v/d Laan, Nick Hoekstra
Dutch championship 1e plaats Julian Mikolajczyk, Pieter Jongstra, Jonathan Poelsta (2x), Mirjam Duursma, Michael Khateb, Jerryn Jagersma 6x, Nicky Hoekstra, Lisette Berg (3x) & Kasper Hanewacker, Loes de Vries
2e plaats Richard von Mansfeldt, Jeroen Schoenmakers, Eelke Wolters, Pieter Borg, Marjan Dijkstra, Mirjam Duursma, Martijn Frolich, Nicky Hoekstra, Nanne v/d Vlugt, Rick v/d Wal & Roy Stenekes, Rene Veenstra, Robin Kramer, 2e plaats Bjarne v/d Laan, Luc Numan, Jerryn Jagersma , Nick Hoekstra , Dick v/d Wal
3e plaats Joost v/d Berg, Jins Houdijk, Alex Hanewacker, Lisette Berg, Iskander Al-Saraifi, Kim Rijpma, Julian Mikolajszyk, Chris Bakker & Jelmer Kruisinga(2x), Kasper Hanewacker (2x), Jeroen Schoenmakers , Pim Hof, Jerryn Jagersma en Daniël Ociepa, Mirthe Doornekamp, Senna von Mansfeldt, Ricardo Compeer , Ashwin Boonstra
Junioren/senioren vanaf 18 jaar (NKKO/WKA/IKKC/WKC/NSKO)
Friesland championship 1e plaats Michelle Doedens(3x), Jonathan Poelstra, Frans Groos, Henk Tolman, Benno Westra, Jurjen Idzenga (2x), Richard von Mansfeldt, Simon Bijlsma, Anne-Ruurd Hoogeveen(2x), Sietske Helmus, Martin Siebel, Jasper Wanders (2x), Haitze Idzenga, Kamal Rasho, Angela Bouw en Mark Visser, Karl Hanewacker
Northern Dutch championship 1e plaats Bart Henstra, Henk Tolman, Richard von Mansfeldt,  Henk Gopal, Michelle Doedens, Harry de Boer, Simon Bijlsma, Herwin v/d Heide, Jasper Wanders & Kata team, Julian Mikolajczyk
  2e plaats Henk Tolman, Mark Visser(2x), Karlijn Fijma, Sander Veenstra & Frans Groos, Michel Khateb
Dutch championship 1e plaats Mirjam Seinstra (2x), Haitze Idzenga (3x), Richard von Mansfeldt, 6-voudig Nederlands kampioen, Jasper Wanders(2x), Anne-Ruurd Hoogeveen, Bennie Hoeksma, Walter Nuiten, Mark Visser(2x) & Jonathan Poelstra
2e plaats Haitze Idzenga(4x), Richard von Mansfeldt(7x), Simon Bijlsma, Mark Visser(2x), Jonathan Poelstra, Roelof de Vries, Monique Vissen, Edo Nijenhuis
3e plaats Bart Henstra, Haitze Idzenga(2x), Richard von Mansfeldt(2x), Patrick Wallet, Jurjen Idzenga, Tjalling de Boer en Jasper Wanders, Joost Fijma, Sander Veenstra , Monique Visser, Michelle Doedens(2x) , Anne-Ruurd Hoogeveen (2x), Bas Brink, Karl Hanewacker, Acos Tzimarakos, Julian Mikolajczyk, Michael Khateb
European championship 1e plaats Richard von Mansfeldt, 6-voudig Europees kampioen, Harry de Boer, Benno Westra
2e plaats Benno Westra, Richard von Mansfeldt
3e plaats Eelke Wolters, Benno Westra, Richard von Mansfeldt
Worldchampionship 1e plaats Richard von Mansfeldt, 5-voudig Wereldkampioen, Anne-Ruurd Hoogeveen, Mirjam Duursma
2e plaats Haitze Idzenga, Harry de Boer
3e plaats Jouke Marra, Maico Tjeerdsma(2x)
Diverse internationale kampioenschappen
Nordsee Cup (Duitsland) Richard von Mansfeldt, 2e en 3e plaats
Belgium open Richard von Mansfeldt, 4-voudig kampioen
Haitze Idzenga 2de plaats
Jerryn Jagersma
Supercup Amsterdam 2e plaats - Haitze Idzenga, Richard von Mansfeldt
French open 2e plaats - Richard von Mansfeldt
2e plaats - Jonathan Poelstra
3e plaats - Haitze Idzenga, Richard von Mansfeldt
3e plaats - Bennie Hoeksma
3e plaats - Eelke Wolters
Spanish open 2e plaats - Haitze Idzenga
Britisch open 2e plaats - Richard von Mansfeldt
Austria open 1e plaats - Richard von Mansfeldt
Europacup 2e plaats - Richard von Mansfeldt
3e plaats-Mirjam Seinstra & Haitze Idzenga
US Open New York 97 5e plaats - Richard von Mansfeldt
US Open New York 98 2e plaats - Richard von Mansfeldt 
US Open New York 99 3e plaats - Richard von Mansfeldt
US Open New York 2000  2e plaats Richard von Mansfeldt 
Dutch open Military armed forces 1e plaats-Mirjam Seinstra 2x